top of page
REIKI Uyumlama-1/2/master level
€120

Kundalini Reiki ile vücudun belli şifa kanalları ve çakraları açılarak evrensel enerjinin bir bölümü olan yerküre enerjisinin vücuda girişi kolaylaştırılır. Kök çakrası yani kuyruk sokumu yakınında bulunan enerji merkezi, kundalini enerjisinin vucüda giriş yeridir. Kundalinin açılması demek, belli bir süre sonunda çakra ve enerji kanallarının tam olarak temizlenmesi demektir.

İŞLEYİŞ:  Proğram 3 ayrı oturumda tamamlanır, toplam ücreti 120 Euro dur. 1 ve 2. uyumlama arası asgarı 15 gün; 2 ve 3. uyumlama arasında ise 1 hafta ara verilir.

                  
ÖDEMELER: ‘RANDEVU AL’ düğmesini kullanarak formu doldurup, iDeal veya Kredi Kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. 

 

REZERVASYON İÇİN ÖNEMLİ NOT
Başlangıç saatinden en az 1 saat önce ödeme yaptığınızıdan ve kaydolduğunuzdan emin olun. Aksi takdirde, kaydınızı zamanında işleme koyamayız. Başlangıçtan 5 dakika öncesine kadar sınıfınıza bir bağlantı alacaksınız. E-postayı almadıysanız lütfen spam klasörünüzü de kontrol edin. Kullandığımız platform geç girişlere izin vermediğinden, canlı oturum için zamanında katıldığınızdan emin olun! ZOOM uygulamasını seanstan önce Akıllı telefonunuza/tabletinize Playstore/Appstore’dan, bilgisayarınıza https://www.zoom.us/ linkinden indirmenizi ve mikrofon/kameranızı test etmenizi önemle rica ederiz. 

 

bottom of page