top of page
Henüz randevu alabileceğiniz hizmetimiz yok.

İyileşmeye ve güçlendirmeye izin veren yüksek enerjili içinizi ferahlatacak bir GRUP NEFES SEANSI
için Seda ve Ece'ye katılın. Derin bir bağlantı, iç uyum ve ŞİFALANMA yolculuğu. Seda ve Ece size Online derslerinde kendi evinizin rahatlığında rehberlik ediyor. Şimdi güçlü olmaya, içeride ve dışarıda fırtınalar ne kadar çetin olursa olsun, dikkatimizi ana ve kendi iç benliğimize odaklamaya ihtiyacımız var. Bunu ne kadar iyi yapıp özümüze inebilirsek, o kadar rahatlar ve şifalanabiliriz. Bu yolculuk için bir araya gelelim, kendimizi güçlendirelim ve önce kendimiz için sonra ailemiz ve sonra da tüm dünya için bir pusula olalım.

Sizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz ️…

Nefes, ilk nefesle başlayıp son nefesle biten yaşamın ta kendisidir. Nefes alma kaliteniz, yaşam kalitenizi belirler.  Doğum anında ve doğumdan sonra aldığımız mükemmel nefes akışını zamanla kaybederiz ve bütün ile bağlantımızı kopartırız. Dönüşümsel Nefes, amacı nefesi genişletmek ve derinleştirmek olan güçlü, sevgi dolu ve kendi kendini iyileştiren bir tekniktir. Eksik nefes alınması kişiyi bencilleştirir. Kişi sadece kendi durumu ile ilgilidir. Sürekli olarak korku ve endişe taşır. Bütünden kopuk, hayata aşırı derecede bağlı bir ruh halinde, ölüm korkusu ve kaybetme kaygısı taşır. Eksik nefes, yalnızlık ve çaresizlik duygularını da tetikler. Nefes alıp verişin en önemli şartı, oksijen ve karbondioksit değişiminin sağlanmasıdır. Bedenin hareket edebilmesi, düşünebilmesi, organların, hormonların tüm sistemin çalıştırılarak yaşamın devamlılığın sağlanması için kuşkusuz oksijene ihtiyaç vardır.  Doğru nefes ile diyafram nefesini kullanabilenlerin ise kişisel farkındalığı yerindedir, kişi bu dönemde önce kendi varlığını ve varoluşu sorgular, kendi gerçekliğini bulur. Düşünceyi sessizliğe ve sakinliğe dönüştürür. Diyafram nefesi ile kişi daha derin ve dolgun nefesler ile diyaframını kullanarak doğru nefes almayı öğrenir. Zamanla maksimum solunum kapasitesini kullanmaya başlayan kişi vücudunun günlük ihtiyaç duyduğu oksijeni almaya başlar. Mutlu, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için doğru nefes almaya ve dolayısıyla yeterli oksijenin alınmasına ihtiyaç vardır. Organ ve hücrelerin görevlerini yerine getirebilmesi, ihtiyacı olan enerjinin yani oksijenin, nefesin vücudunuza yeterince alınarak beslenmesiyle doğru orantılıdır.

Siz de bağlantılı ve derin diyafram nefesleri alarak nefes sistemindeki blokajlarda açılım sağlamak ve oksijenin vücudunuzda kesintisiz dolaşımını hissetmek istiyor musunuz?

Dönüşümsel Nefes’in size sağlayacağı mucizeleri yaşamaya hazır mısınız?

İŞLEYİŞ:  Son kayıt tarihine kadar kayıt olan müşterilerimiz ile bir Whatsapp grubu kurulucaktır. Derslere katılım linkleri ve gerekli diğer bilgiler bu grup üstünden yayınlanacaktır.

                  
ÖDEMELER: ‘RANDEVU AL’ düğmesini kullanarak formu doldurup, iDeal veya Kredi Kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. 

Kredi kartı ile ödeme yapamayanlar için EFT/Havale bilgileri aşağıdaki gibidir. 
Garanti Bankası Seda Okumuş
IBAN NO: TR130006200117500006659870 


Ödeme yapanlara Program katılma şifreleri mail ile gönderilecektir. 
Grup seansları için en az 5 kişilik rezervasyon gerekmektedir. 
Grup seanslarına ödeme yapmak istemeyenler de katılabilirler…

REZERVASYON İÇİN ÖNEMLİ NOT
Başlangıç saatinden en az 1 saat önce ödeme yaptığınızıdan ve kaydolduğunuzdan emin olun. Aksi takdirde, kaydınızı zamanında işleme koyamayız. Başlangıçtan 5 dakika öncesine kadar sınıfınıza bir bağlantı alacaksınız. E-postayı almadıysanız lütfen spam klasörünüzü de kontrol edin. Kullandığımız platform geç girişlere izin vermediğinden, canlı oturum için zamanında katıldığınızdan emin olun! ZOOM uygulamasını seanstan önce Akıllı telefonunuza/tabletinize Playstore/Appstore’dan, bilgisayarınıza https://www.zoom.us/ linkinden indirmenizi ve mikrofon/kameranızı test etmenizi önemle rica ederiz. 

 

bottom of page