top of page

DUYURU:

BREATH AND MORE LOGO VE ANLAMI

 

BREATHANDMORE LOGO VE ANLAMI 


Logumuz, antik Kelt sembolü olan Triskele’yi anlatmaktadır. Triskele'nin birçok farklı yorumu bulunmaktadır. Triskelion Sembolü Yunanca "üç ayak" anlamına gelen "Triskeles" kelimesinden türetilen Triskele veya Triple Spiral, karmaşık bir antik Kelt sembolüdür. 
Sembol, dönme simetrisi sergileyen üçlü bir sarmaldan oluşan bir motiftir. Spiral tasarımı birbirine geçmiş Arşimet spirallerine dayandığı veya merkezden çıkan ve ahtapot gibi kıvrılmış insan kolunu temsil ettiği düşünülmektedir.  Triskele, M.Ö 500'den itibaren Kelt kültüründe kullanımında yaygınlık kazanmıştır. Bu arkaik sembolün, zamanın birçok kültür alanını yansıttığına inanılır. Logoda ana merkezden çıkan üç kol vardır. Bu üç kolun hepsi merkezden dışarı doğru hareket ediyormuş gibi göründüğünden, triskele'nin hareketi temsil ettiği düşünülebilir. Hareketin veya hareketin enerjileri, özellikle de bu Kelt Sembol içinde eylem, döngü, ilerleme, devrim ve rekabetin hareketini temsil ettiğine inanılmaktadır. İkincisi ve sembolistler için daha zor olan alan, üç iskelenin üç kolunun kesin sembolik önemidir. Bu, döneme, kültüre, mitolojiye ve tarihe bağlı olarak değişebilir, bu nedenle üçlü sarmal sembolündeki bu üç uzamanın ne anlama geldiği konusunda birçok varyasyon vardır.
Bu çağrışımlardan bazıları şunlardır: 
•    yaşam-ölüm-yeniden doğuş, 
•    ruh-zihin-beden, 
•    anne-baba-çocuk, 
•    geçmiş-şimdiki zaman- gelecek, 
•    güç-akıl-sevgi 
•    yaratılış-koruma-yıkım bunlardan birkaçıdır. 
Her biri kişisel gelişim, insani gelişme ve manevi ilerlemenin bazı yönleriyle ilgilenir. Bu çağrışımlardan yola çıkarak, siz de merkezinizden hareketle kendi iç yolculuğunuza çıkıp, özünüzü ve içinizdeki gizemi keşfetmeye hazır mısınız?

Korona virüsü nedeniyle, bir sonraki duyuruya kadar çalışmalarımızı online yapmamız gerekiyor malumunuz...
Tam olarak şu anda regresyon bilinçaltı çalışması, pilates egzersizleri, meditasyon, nefes çalışması ve çakraların açılması her zamankinden daha önemli. ⁠
Bu nedenle, canlı seanslara tekrar başlayacağımız zamana kadar size özel bir çevrimiçi platform başlattık! 
Bazıları canlı olacak ve bazıları sadece birkaç saat önce kaydedilecek, böylece öğretmeninizle pratik yapmaya devam etmek, rahatlamak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için sizlere harika bir yol sunulmuş olacak!
Çevrimiçi derslerimize katılmak için web sitemizden kayıt olup ödemelerinizi yapabilirsiniz… 

bottom of page