top of page
Henüz randevu alabileceğiniz hizmetimiz yok.

Pilates dersleri haftada 2 gün Salı ve Cuma günleri EU saati 10:30’da zoom üzerinden canlı yayın ile yapılacaktır. Seansdan en az yarım saat önce yemek yenilmemiş olması önemlidir. Seansa katılırken bir tayt ve üzerinizde rahat bir spor t-shirt ile katılabilirsiniz. Ayaklarınız çıplak olabilir ya da kaymayan  pilates çorabı giyebilirsiniz. Seans esnasında yanınızda su bulundurunuz lütfen. Zoom linki seans öncesinde sizlerle paylaşılacaktır.

Pilates, kasları güçlendirmek,esnekliği arttırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiş bir egzersiz sistemidir. Pilates egzersizlerinin genel amacı zihin-beden bütünlüğünü sağlamaktır. Verimli bir çalışma için her egzersizde nefese ve hareketlerin doğru yapılmasına odaklanılır. Pilates, vücudun merkezini (core) güçlendirip, denge ve koordinasyonu arttırarak stresi azaltarak farkındalığı arttırmaktadır. Egzersizler güvenli ve kontrollü yapıldığından her yaş seviyesine uygundur. Minder üzerinde ya da özel olarak dizayn edilmiş aletlerle yapılır. Pilates sistemi, vücudun her bölümünü çalıştırmaya yönelik farklı aktivitelere uygun egzersizler içerir. 20. yüzyılın başlarında ortaya çıkan pilates, kendi döneminin ilerisinde bir sistemdi ve 21 yüzyılın modern insanları tarafından büyük ilgi gördü. Sistemin kurucusu, Joseph, pilates eğitimlerini söyle tanımlamıştır. Sadece üc derste farklı hissedecek, onderste farkı görecek ve 20 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olacaksınız. 

İŞLEYİŞ:  Son kayıt tarihine kadar kayıt olan müşterilerimiz ile bir Whatsapp grubu kurulucaktır. Derslere katılım linkleri ve gerekli diğer bilgiler bu grup üstünden yayınlanacaktır.

                  
ÖDEMELER: ‘RANDEVU AL’ düğmesini kullanarak formu doldurup, iDeal veya Kredi Kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. 

Kredi kartı ile ödeme yapamayanlar için EFT/Havale bilgileri aşağıdaki gibidir.

Garanti Bankası Seda Okumuş
IBAN NO: TR130006200117500006659870 


Ödeme yapanlara Program katılma şifreleri mail ile gönderilecektir. 
Grup seansları için en az 5 kişilik rezervasyon gerekmektedir. 
Grup seanslarına ödeme yapmak istemeyenler de katılabilirler…

REZERVASYON İÇİN ÖNEMLİ NOT
Başlangıç saatinden en az 1 saat önce ödeme yaptığınızdan ve kaydolduğunuzdan emin olun. Aksi takdirde, kaydınızı zamanında işleme koyamayız. Başlangıçtan 5 dakika öncesine kadar sınıfınıza bir bağlantı alacaksınız. E-postayı almadıysanız lütfen spam klasörünüzü de kontrol edin. Kullandığımız platform geç girişlere izin vermediğinden, canlı oturum için zamanında katıldığınızdan emin olun! ZOOM uygulamasını seanstan önce Akıllı telefonunuza/tabletinize Playstore/Appstore’dan, bilgisayarınıza https://www.zoom.us/ linkinden indirmenizi ve mikrofon/kameranızı test etmenizi önemle rica ederiz. 

 

bottom of page